Skiområde Świniorka - Dolina Leśnicy

Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Logo Świniorka - Dolina Leśnicy
Aktuell informasjonI dag, 06:24
I dag, 06:24
Dato
-
Fjell
-
Dal
Åpne heiser

Heiser

3
0
0
0
0

Arbeidstid Vinter

Sesong
-
Drift
08:00 - 22:00

Bakker

Begynner
i.a.
enkel
1,7 km
middels
1,0 km
vanskelig
i.a.
totalt
2,6 km

Skiområde

"Świniorka" 700 m.n.p.m. jest jednym z wzniesień Beskidu Śląskiego, których stoki składają się na dolinę rzeki Leśnicy. Ze względu na dogodne usytuowanie oraz warunki klimatyczne w północno - wschodniej części wzniesienia powstała stacja narciarska.

Obecnie stacja narciarska wchodzi w skład Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Dolina Leśnicy" i dysponuje czterema naśnieżanymi trasami zjazdowymi o łącznej długości blisko 2km, obsługiwanymi przez trzy wyciągi talerzykowe, jeden wyciąg zaczepowy oraz wyciąg do jazdy na "oponach". Szerokie polany zapewniają sprzyjające warunki jazdy na nartach zarówno dla narciarzy początkujących jak i zaawansowanych.

Bezpośrednio na stokach narciarskich przy stacji dolnej i w środkowej części stoku usytuowane są bary serwujące ciepłe napoje oraz gorące przekąski. U podnóża stoków funkcjonuje restauracja "Leśna" zrealizowana z myślą zarówno o gościach ośrodka jak i narciarzy korzystających ze stacji narciarskiej. Smaczne tradycyjne dania, wystrój wnętrza oraz ciepło kominka zapewniają przyjemne spędzenie czasu.

Źródło: "Strona WWW Dolina Leśnicy" (www.dolinalesnicy.pl/sn/)

Evaluering 4,7
Min vurdering:
Siste anmeldelser
Tombola
2 Nächte für 2 Personen, inkl. HP
Gewinnspiel: Alpinhotel Pacheiner auf der Gerlitze