Turdatoer
74,42km
799
- 1.435m
1.233hm
1.269hm
07:30h
- Kort beskrivelse
-
This challenging tour takes cyclists along the Murradway to Stadl an der Mur, where you branch off in the direction of Cantinthiaand return to Murau via the Flattnitz and Metnitztal valleys.
- Vanskelighet
-
vanskelig
- Evaluering
-
- Rute
-
Filialkirche Hl. Dreifaltigkeit0,5 kmDiamantweg Zentrum der Karma Kagyü Linie0,9 kmMurau (829 m)1,0 kmEvangelische Elisabethkirche1,2 kmSchloßberg1,3 kmWalldorf4,9 kmKaindorf5,2 kmClubhouse Pfiff6,9 kmSt. Laurentius8,1 kmSankt Lorenzen ob Murau8,1 kmSt. Lorenzen ob Murau8,3 kmPension Da Capo8,4 kmBierwirtshaus Moser8,6 kmLutzmannsdorf9,7 kmBodendorf11,0 kmSt. Cäcilia12,4 kmWandritsch13,2 kmSankt Ruprecht ob Murau14,1 kmSteindorf18,4 kmMurtalerhof18,6 kmStadl an der Mur18,7 kmPaal20,9 kmMelchartboden22,7 kmKaltwasser28,0 kmJausenstation Christa36,0 kmGasthof Kärntner Stube36,5 kmFlattnitz37,2 kmFlattnitzer Höhe (1.429 m)37,9 kmBiermanstiegel (1.371 m)39,5 kmGasthof Lindenwirt48,3 kmWöbring53,9 kmGrattinger Sattel (1.170 m)59,6 kmAuen63,2 kmWimml70,3 kmMurau (829 m)72,3 km
- Beste sesong
-
jan.feb.marsaprilmaijunijuliaug.sep.okt.nov.des.
- Høyeste punkt
- 1.435 m
- Reisemål
-
Murau
- Høydeprofil
- Forfatter
-
Turneen Metnitz round- From Murau via Stadl/Mur and the Flattnitz brukes av outdooractive.com forutsatt.
GPS Downloads
Generell info
Forfriskningsstopp
Lovende
Flere turer i regionene