Skiområde Czarny Groń

Logo Czarny Groń
Logo Czarny Groń
Aktuell informasjonI dag, 14:47
I dag, 14:47
Dato
-
Fjell
-
Dal
Åpne heiser

Heiser

3
1
0
0
0

Arbeidstid Vinter

Sesong
-
Drift
08:00 - 22:00

Bakker

Begynner
i.a.
enkel
1,1 km (3)
middels
0,6 km (1)
vanskelig
i.a.
totalt
1,7 km

Skiområde

Czarny Groń wziął swą nazwę od góry, u której stóp się znajduje. Szczyt Czarnego Gronia (884 m. n.p.m.) usytuowany jest we wschodniej części Beskidu Małego. Z uwagi na wyjątkowy mikroklimat oraz wspaniałe walory przyrodnicze, okolica ta od dawna ceniona jest przez turystów. Na ofertę Centrum składa się komfortowa baza noclegowa dla stu trzydziestu jeden gości, bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz Oberża.

Nasz ośrodek to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. W Czarnym Groniu znajdziecie Państwo mnóstwo atrakcji dla turystów w każdym wieku: park linowy, kort tenisowy, symulator narciarski, sztuczny stok czy wypożyczalnię rowerów. Zimą zapraszamy do szusowania na nowoczesnym, oświetlonym stoku narciarskim, oddalonym o dwa kilometry od centralnego punktu Czarnego Gronia. Alternatywę dla narciarstwa stanowi lodowisko, w które kort tenisowy przeobraża się co sezon.

Najmłodsi mogą korzystać z miniaturowej wersji parku linowego, trampoliny, a także brać udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów. Nieco starszych zachęcamy do biesiadowania w gronie rodziny
i przyjaciół. Drewniana Koliba zachęca do spędzania wieczorów przy kominku oraz grillu.

Czarny Groń umożliwi Państwu aktywny wypoczynek oraz chwilę oddechu od wielkomiejskiego zgiełku,bo w górach czas płynie wolniej.

Źródło "Strona WWW Czarny Groń" (www.czarnygron.pl/pl/o-nas/czarny-gron/)

Evaluering 2,5
Min vurdering:
Siste anmeldelser
Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer